Komplexní dodávky a služby v NDT

 
 

Reference z posledních instalací

V současnosti stoupá zájem o kontrolu materiálů pomocí rentgenu. Vzhledem k neefektivnosti klasického prosvěcování na filmy se mnoho společností uchýlilo k používání digitálních rentgenových kabin. Na český trh dodává společnost ENERGOSERVIS spol. s r.o. digitální i analogové rentgenové kabiny výrobce Bosello high technolog.
  V roce 2011 jsme dodali následující zařízení, která jsou součást větších investičních celků. Několik dalších rentgenových kabin bude dodáno ještě v tomto roce.

 

 Jedna z prvních neautomatizovaných RTG kabin dodaných v roce 2011. Tento SRE MAX je využíván ke kontrole součástí v těžkém průmyslu.

 Vpravo je zobrazena RTG kabina, tzv. 902-ka.  Je součástí plně automatizované výrobní a licí linky na výrobu hliníkových odlitků.Během dvou minut je schopna automaticky překontrolovat dva oddělené odlitky

 Manuální RTG kabina je součástí laboratoře Quality department. SRE MAX je v tomto případě využíván na manuální kontrolu prototypů odlitků v automototive.

 

 

 

 Další z plně automatizovaných devětset dvojek dodaných v roce 2011. Kontrolní-ovládací pult je zavěšen na kloubovém spoji.

 
 
 
 
 
Copyright (c) 2008, Energoservis s.r.o. | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | webhosting: CZ-Hosting | Mapa stránek